top of page
PROFIL

 

Přes dvacet pět let se zabývám analýzou hospodářských a politických procesů. Během této práce jsem došel k závěru, že použitelné poznatky lze získat pouze tehdy, když naprosto nezaujatě analyzujeme výchozí situaci.

 

Zastávám názor, že je třeba svět vidět takový, jaký je a nikoliv takový, jaký bychom si přáli, aby byl. Na této bázi lze formulovat spolehlivé předpovědi pravděpodobného hospodářského a politického vývoje ...

REFERENCE

 

„Přednáškou „Transfer vědění a inovace“ se panu Robejškovi podařilo letošní konferenci Hanse-Parlamentu výrazně obohatit. Rétoricky brilantně zprostředkoval fundované koncepce a vyzrálé návrhy, jako překonání inovačních zábran. Jeho myšlenky si nepochybně zaslouží širokého rozšíření a uplatnění. “
Dr. Jürgen Hogeforster, Chairman Hanse-Parlament, Hamburg

...

NABÍDKA

 

Na základě mých dlouholetých zkušeností jako řečník, analytik, autor, vysokoškolský učitel a ředitel institutu vám mohu nabídnout pestrou paletu služeb.

 

Ať již chcete nadchnout své zákazníky, školit své vedoucí pracovníky, analyzovat složité problémy či radit při politických aktivitách - při všech těchto projektech vás mohu podporovat.

PUBLIKACE

 

Na počátku mé profesní dráhy jsem zveřejnil celou řadu odborných článků. Posléze jsem však došel k závěru, že tyto texty čtou pouze specialisté. Proto jsem začal psát pro širší čtenářskou obci. Podle mého názoru má čtenář právo na to, aby se publicista vyjadřoval krátce, srozumitelně a jednoznačně.

 

bottom of page