top of page
PŘEDNÁŠKY

 

Mám za sebou stovky přednášek a tucty tréninků. Moji zákazníci hodnotí zejména originalitu mých myšlenek, mé pedagogické a rétorické schopnosti. Solidně vědecky podložená přednáška ještě nemusí být nudná. Během své kariéry jsem se naučil zajímavě a inspirativně příblížit aktuální hospodářská a politická témata; příklady najdete v tomto seznamu. Své posluchače si „vyzvednu“ tam, kde na základě jejich vzdělání, profesního zaměření a zájmu jsou a dovedu je k novým inspirativním poznatkům. Jsem schopen se přizpůsobit libovolnému publiku a dokáži mu vysvětlit i velmi složité skutečnosti a procesy. „Jednoduše“ pro mě neznamená „zjednodušeně,“ nýbrž „srozumitelně“.

 

 

 

TRÉNINK

 

Na základě mého dlouholetého zkoumání problematiky informace a rozhodování jsem sestavil workshop na téma "Inteligentně rozhodovat".

 

Cílem tohoto workshopu je naznačit způsoby, jak mohou podnikatelé zacházet se skutečností, že dnes nikdo nemůže vědět všechno, co je důležité a přesto chce a skutečně i může úspěšně rozhodovat. 

 

V případě, že vás zajímají podrobnosti tak se na mě obraťte.

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

 

Práce na strategických projektech

Jsem přesvědčen o tom, že lze rozpoznat podstatu komplikovaných hospodářských a politických procesů a vyvodit správné důsledky pro uskutečňování našich záměrů. Pro své zákazníky z politiky a hospodářství (jedince, firmy nebo instituce) analyzuji jejich výchozí situaci, definuji nejdůležitější proměnné a navrhuji, jak je účelně ovlivňovat a dosáhnout plánovaných cílů.

 

  

 

CENY

 

Někdy se říká: „Co není drahé, nemůže být dobré.“ Moje ceny jsou přiměřené, to znamená fair,  jak vůči možnostem mých zákazníků,  tak vzhledem k mému nasazení. Každá zakázka je pro mne originál. Na míru šité je jak její provedení, tak její cena. Zajímavé publikum považuji za součást mé odměny. Řídím se pravidlem, že mluvit se dá o všem.

bottom of page